KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР – СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО – ТЕМА 70

  • 32 814
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 391
KARADAYI


                                       
Продукция: Ай Япъм
Продуцент: Керем Чатай 
Режисьор: Улуч Байрактар и Джем Карджъ
Сценаристи: Сема Ергеникон и Ейлем Джанполат
Музика: Тойгар Ъшъклъ
Жанр: Драма



УЧАСТВАТ

Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Ръза Коджаолу, Улуш Туна Аштепе, Елиф Сьонмез, Лейля Лидия Туутлу, Ерджан Язиджиоулу, Мелике Ипек Ялова, Еркан Авджъ, Керем Фиртина, Хюсеин Сойсалан, Фунда Еруиит и други.


РЕЗЮМЕ

Някои хора се раждат герои, други по-късно стават такива, като Махир. 1970 г. - Назиф Кара има щастлив живот и семейство, но всичко се променя, когато е обвинен в убийството на главния прокурор, което не е извършил. В началото най-големият му син Махир е сигурен, че това е недоразумение, но постепепно разбира, че е добре подготвена клопка. На Назиф му е постановена смъртна присъда. Махир прави всичко възможно, за да намери истинския убиец и да спаси баща си от бесилката. С помощта на семеен приятел, той успява да влезе в съда като стажант-адвокат при съдия Фериде Шадооулу. Насред всичко това се появява и една невъзможна любов.



                           









СТАРИТЕ ТЕМИ




Нашите победители!

















Добре дошли и приятни минути в темата!


Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 23 377

Галка  bouquet


Гледам, че предишната тема вече е заключена.

Не мога да им разбера правилата на тия хора.  newsm78

Галерия от снимки с Берг. Видяха я, че се върна и вчера пак са виснали пред кафенето журналята.

http://www.ayakligazete.com/gl/Gece-Hayati/berguzar-korel-son-no … -koydu-21683.html

Последна редакция: ср, 25 ное 2015, 13:50 от varna_2

# 2
  • Мнения: 13 301
Джиджи,  Hug на гюзел тема гюзел Кен!  Heart Eyes



# 3
  • Мнения: 12 152
Опсс! Заключиха предишната тема!  Wink Тогава се намърдвам тук!  Hug
Благодаря на Галка за страхотно оформената нова тема  newsm51 Красота  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




прехвърлям цитати от отатъче  Laughing
Цитат
Цитат на: varna_2 в ср, 25 ное 2015, 12:38

Хванала го е кризата на 40-те Дервиш аби.


Цитат на: g_georgieva08 в ср, 25 ное 2015, 12:30

Трябвало е да взима уроци от брат си, да е дЖилезен... да не се подава на никави изкушения.  Laughing




Вие защо веднага обвинихте мъжката страна  hahaha може пък йенгето да се е влюбила  в някой друг Wink

# 4
  • Мнения: 23 377


Вие защо веднага обвинихте мъжката страна  hahaha може пък йенгето да се е влюбила  в някой друг Wink



Може, може.  Grinning Grinning

Гледам, че си е махнала фамилията Имирзалъолу от профила в ИГ и е изтрила бившия си мъж от приятелската си листа.  Sad

Такива неща са ми най-тъжни. Все едно с едно дилийтване изтриваш част от живота си.

Затова не е хубаво да се пускат снимки с мъжове и гаджета. После трябва да триеш .  Joy

# 5
  • Мнения: 15 391
Скрит текст:
прехвърлям цитати от отатъче  Laughing
Цитат
Цитат на: varna_2 в ср, 25 ное 2015, 12:38

Хванала го е кризата на 40-те Дервиш аби.


Цитат на: g_georgieva08 в ср, 25 ное 2015, 12:30

Трябвало е да взима уроци от брат си, да е дЖилезен... да не се подава на никави изкушения.  Laughing



Вие защо веднага обвинихте мъжката страна  hahaha може пък йенгето да се е влюбила  в някой друг Wink



Третото око не ме лъже  Laughing Laughing Laughing

 


Пък това изтрил(а) го е голяма тъпня.  ooooh! Ще ме прощавате за думите, ма може ли големи и здраво мислещи хора да правят така. Ами хубаво... не то не е хубаво, ама случило се, разделили се, скарали се, разминават им се гледните точки, чувства, мнения... решават и край. Следва нов ден, ново начало, утре... гледай напред, кво си се заровил в архива.  Whistling Трябва да им пратиме от нашите модератори, да им заключват профилите след определен период от време да не могат да пипат. Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: ср, 25 ное 2015, 14:02 от g_georgieva08

# 6
  • Мнения: 13 301
Хади бе!  Rolling Eyes Какво им става на жените до мъжете Имирзалъолу?  newsm78 Едната отряза Кени, другата изтрила фамилията.  #Crazy Язе да имам фамилия Имирзалъолу не я изтривам асла!  Naughty  Wink Grinning Особено ако върви в комплект с Кенан отпред!  Heart Eyes 4470

# 7
  • Мнения: 23 377
Глупави изглеждат изтриванията, но мога да ги разбера, защото ако следиш профила на един човек му виждаш снимките. Пък сигурно не е много приятно да му гледаш новото гадже или някакви други моменти от "новия" му живот, които споделя.

А пък понякога изтриването на бившите си е условие на новия човек в живота ти.

....................

Иремка участва в "Спомни си, Гьонюл", където режисьор е Неслито.

# 8
  • Мнения: 5 705
Галка,  Hug  newsm51

Докато се сетя, че темата е заключена вие сте изписали и новата! Joy

Гледам новите снимки на Бергито и си мисля,  Praynig
Бергюшка не ви ли се струва малко хамиле  newsm78 или прости е понапълняла. Grinning

Дано да ни върви по вода в новата тема, хубави новини от света и нашите любимци!

# 9
  • Мнения: 11 116
Привет! Hug Hug

Благодаря на Галенце за чудесната нова темичка - юбилейна! newsm51 newsm51 newsm51

Много джилезни правила при  приключването на страничките във форума....
Новото ръководство не се шегува. Joy Joy Joy

За ситуацията на баткото на батю, не, че нещо....
Щото какво общо, ама сте писали, да кажа и аз  hahaha hahaha
в такива ситуации ми е жал само за децата...
Те големите, щом са я докарали дотам - значи нещата са непоправими,
или поне в техните очи изглеждат така.
Но това е животът, дали си артист или брат на артиста....това няма значение.
Нищо човешко не ти е чудно!

Хубав ден на дружинката! Hug

# 10
  • Мнения: 23 377


Гледам новите снимки на Бергито и си мисля,  Praynig
Бергюшка не ви ли се струва малко хамиле  newsm78 или прости е понапълняла. Grinning



На мен от сума ти време ми изглежда хамиле и все не става.   Grinning Grinning Grinning

Москва не вярва на сълзи, аз вече на снимки.  Joy

Оставям предположенията и ще чакам да я видя с коремчето пък тогава...

Но наистина и тя, и Халит са по-пухкавички. Сега имат време да се поглезят с вкусотии. Аз си я харесвам с бузки.  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 5 705
Цитат
Москва не вярва на сълзи, аз вече на снимки.  35
rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Жалко за брата на Кенан, ама в природата нали винаги има равновесие,
един се развежда, друг му е време да се жени. Grinning
Само да не се изплаши и бягай Махир, бягай. Joy

# 12
  • Мнения: 12 152
Да пием по едно кафенце!  Grinning Heart Eyes






Бергюшка не ви ли се струва малко хамиле  newsm78

На мен отдавна ми се струва , но тя пък не се подува  Laughing Laughing Laughing Нейсе, то не е нещо което може да се крие дълго  Heart Eyes



....А като сме го подхванали днес Имирзалъолу айлето  Laughing си мисля, че раздялата на абито сигурно е по-отдавна, просто сега вече е официална. Нали имаше снимки на децата и Дервиш на кино в неделя - класика в жанра  ooooh!Жалко, наистина за хубавите деца.
Но те вече са големи, трябва да знаят какъв е живота  Crossing Arms



Видео от лятото в Чешме. Двамата братя вероятно са отишли да видят почивашите там деца.

# 13
  • Мнения: 2 672
 HugБлагодаря за новата темичка! Галка bouquet Добър вечер на всички! Hug Heart Eyes
Да пием по едно кафенце!  Grinning Heart Eyes




Ама то вече ракиено време настана Drunk love001

# 14
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 262
Супер темичка, Гале  bouquet bouquet bouquet

Общи условия

Активация на акаунт